Profil sportowy

⛹️‍♀️Osiągasz wysokie wyniki w rywalizacji sportowej?
🚴Sport nadaje sens twojemu życiu?
🎯Zostań uczniem klasy sportowej w I LO!
🤸‍♀️Większa liczba godzin z geografii, języka angielskiego i biologii zapewni ci studia na kierunkach:
wychowanie fizyczne, turystyka, ratownictwo medyczne, fizjoterapii itp.
🏌️Kadra pedagogiczna stosując nowoczesne technologie i formy nauczania rozwija pasje i zdolności sportowe.
🏊‍♀️Szkoła dysponuje najlepszą bazą lokalową: hala sportowa z pełnowymiarową salą do gier zespołowych, siłownia, basen, sala do fitnessu.
‼️Przyjdź do nas!
‼️Uczniowie w I LO mają możliwość nauki w mało licznych klasach.
Mogą rozwijać swoje zainteresowania podczas zajęć pozalekcyjnych, przygotowujących do udziału w konkursach i projektach edukacyjnych.
‼️Oferujemy darmowe konsultacje z przedmiotów egzaminacyjnych.
🎯Z nami zdasz maturę!
✅Sprawdź, co się u nas dzieje…
➡️Supernowoczesny kompleks lekkoatletyczny przy I LO
➡️Pozdrowienia dla I LO od mistrzyni w kolarstwie górskim Katarzyny Solus-Miśkowicz
➡️Uczennica I LO- Natalia Muskus w plebiscycie sportowym: Sportowiec Junior Roku – Dziewczęta.
➡️I LO w Nowej Sarzynie w biegu Nowosarzyńska Jedenastka.
➡Pozdrowienia od mistrzyni olimpijskiej Mai Włoszczowskiej – polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, złota medalistka mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy, wielokrotna mistrzyni Polski w country- countr
➡️Katarzyna Solus-Miśkowicz -wicemistrzyni Polski w kolarstwie przełajowym pozdrawia I LO w Nowej Sarzynie.🤾
➡️Pozdrowienia od Marka Citko dla I LO w Nowej Sarzynie