Profil politechniczny

✅Interesujesz się naukami ścisłymi?
✅Lubisz rozwiązywać matematyczne łamigłówki?
✅Uważasz, że fizyka jest fascynująca i przyjemna?
‼Wybierz profil politechniczny w I LO!
‼Większa liczba godzin z fizyki, chemii i matematyki zapewni ci studia politechniczne, inżynierskie, mechatronikę, elektronikę, architekturę, fizykę, matematykę i wiele innych kierunków. Te studia zapewniają miejsca pracy w Polsce i całej Europie!
🎯Do dyspozycji naszych uczniów oddajemy nowocześnie wyposażone pracownie: matematyczną i fizyczną i chemiczną.
🎯Uczniowie klasy politechnicznej uczestniczą w wykładach prowadzonych przez pracowników naukowych Politechniki Rzeszowskiej, mają również możliwość udziału w zajęciach laboratoryjnych, gdzie korzystając z doskonałego wyposażenia uczelni, poznają niezwykły świat fizyki oraz przekonują się, że nauka tego przedmiotu jest fascynująca, pożyteczna oraz bardzo przyjemna.
🎯Nauka na profilu politechnicznym sprzyja korelacji różnych dziedzin wiedzy, eksponuje ścisły (matematyczny) opis zjawisk podczas nauki przedmiotów przyrodniczych, pozwala na dokładniejsze omawianie procesu rozwoju nauki i techniki.
‼W ramach umowy z CIECH Sarzyna S.A. oraz Wydziałem Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej ( 2019r.) organizowane są zajęcia warsztatowe i wykłady dla uczniów klasy chemicznej, która została utworzona w LO w Nowej Sarzynie pod patronatem CIECH Sarzyna S.A. i Politechniki Rzeszowskiej.
🧐Nasi uczniowie mają możliwość nauki w mało licznych klasach.
➡Ponadto mogą rozwijać swoje zainteresowania podczas zajęć pozalekcyjnych, przygotowujących do udziału w konkursach i projektach.
👉Oferujemy darmowe konsultacje z przedmiotów egzaminacyjnych.
👉Z nami zdasz maturę!
😎Sprawdź, co się u nas dzieje…
👉Projekt „Politechnika Młodych Odkrywców”.
👉Konkurs Geometrycznie- Logicznie
👉Amelka Kołtun- uczennica 1 LOA finalistką XXXVI Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
👉Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie biorą w czwartej edycji Europejskiego Konkursu Statystycznego
👉Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
👉Konkurs chemiczny „Poznaj chemię – zderzenie teorii z praktyką”
👉Nowa pracownia chemiczna efektem współpracy z CIECH Sarzyna S.A.