Profil medyczny

‼️Czujesz powołanie do pomagania innym?
‼️Interesujesz się medycyną sądową, patomorfologią?
‼️Swoja przyszłość wiążesz z chirurgią?
‼Ważne jest dla niej ciągłe poszerzanie horyzontów oraz samodoskonalenie?
✅Wybierz profil medyczny w I LO!
➡️Większa liczba godzin z biologii, chemii oraz matematyki zapewni ci studia na kierunkach medycznych.
‼️U nas przygotujesz się do kontynuowania nauki na kierunkach tj: medycyna, ratownictwo medyczne, stomatologia, analityka, farmacja, pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, radiologia, biologia, chemia, kosmetologia, dietetyka, weterynaria, itp.
➡️Proponujemy zajęcia dodatkowe w formie ćwiczeń oraz zajęć warsztatowych między innymi z zakresu nauk o zdrowiu, pierwszej pomocy, elementów pielęgniarstwa prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników kierunku pielęgniarstwo w Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
❗️Od 2021 r. profil medyczny objęty jest patronatem uczelni Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
➡️Nasi uczniowie mają możliwość nauki w mało licznych klasach.
➡️Ponadto mogą rozwijać swoje zainteresowania podczas zajęć pozalekcyjnych, przygotowujących do udziału w konkursach i projektach.
👉Oferujemy darmowe konsultacje z przedmiotów egzaminacyjnych.
👉Z nami zdasz maturę!
👩‍⚕️Sprawdź, co się u nas dzieje…
🩺Realizacja programu klasy patronackiej- wykłady online