Profil językowy

👨‍🎓Marzysz o karierze tłumacza, nauczyciela języków obcych, przewodnika turystycznego?
👨‍🎓Chcesz w przyszłości pracować jako menager
w międzynarodowej korporacji?
👨‍🎓Marzysz o tym, by mierzyć się z kolegami z innych krajów na globalnym rynku pracy?
‼Wybierz profil językowy w I LO!
♦️Większa liczba godzin z języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego lub języka francuskiego zapewni ci studia na kierunkach lingwistycznych.
♦️U nas przygotujesz się do kontynuowania nauki na kierunkach tj.:lingwistyka stosowana, filologia angielska, romańska, germanistyka i inne.
➡️Proponujemy zajęcia dodatkowe w formie zajęć warsztatowych w pracowni językowej, udział w Erasmus +, możliwość praktycznego posługiwania się językiem obcym podczas zajęć.
🧐Nasi uczniowie mają możliwość nauki w mało licznych klasach.
➡Ponadto mogą rozwijać swoje zainteresowania podczas zajęć pozalekcyjnych, przygotowujących do udziału w konkursach i projektach.
👉Oferujemy darmowe konsultacje z przedmiotów egzaminacyjnych.
👉Z nami zdasz maturę!
😎Sprawdź, co się u nas dzieje…
👉Międzynarodowy projekt Better English – Better Employment
👉Kartki świąteczne dla osób sprawujących najważniejsze funkcje w krajach niemieckojęzycznych – Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz Lichtensteinu