Podkarpackim Festiwalu nauki w Jasionce

Podkarpackim Festiwalu nauki w Jasionce
Podkarpackim Festiwalu nauki w Jasionce

Licealiści z pierwszych klas gościli 21 września na Podkarpackim Festiwalu nauki w Jasionce, jednej z największych popularnonaukowych imprez w kraju. W futurystycznej, przypominającej bazę kosmiczną G2A Arenie Centrum wzięli udział w wykładzie astrofizyka i znanego youtubera Piotra Koska na temat światła i jego właściwości, pt. „O tym czego nie widać”. Resztę czasu spędzili na zwiedzaniu boksów wystawienniczych eksponujących różne technologiczne atrakcje: roboty, drony, symulatory, eksperymenty chemiczne i fizyczne… Po wycieczce wszyscy uczniowie zgodnie podkreślali, że będą chcieli wrócić tam – już na trochę dłużej – w przyszłym roku.
/T. Pytko/

 

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci