Pierwszy dzień wiosny w I LO w Nowej Sarzynie

Pierwszy dzień wiosny w I LO w Nowej Sarzynie
Pierwszy dzień wiosny w I LO w Nowej Sarzynie

Uczniowie I LO w Nowej Sarzynie kreatywnie spędzili pierwszy dzień wiosny.

W ramach programu „Dzień przedsiębiorczości” wybrali sobie miejsca pracy – jednodniowych praktyk obserwacyjnych. Mieli możliwość przyjrzenia się z bliska pracy w wybranych firmach i instytucjach. Odwiedzili między innymi Polskie Radio Rzeszów, Szpitalny Oddział Ratunkowy i Centrum Rehabilitacji Leczniczej w Leżajsku, Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci