Ósmoklasisto, wybór profilu klasy licealnej to nie lada wyzwanie!

📢Ósmoklasisto, wybór profilu klasy licealnej to nie lada wyzwanie!
❓Nie wiesz, który z wielu wybrać, ale wiesz, że lubisz matematykę! To świetnie !!!
⏩Zdawalność tego przedmiotu na maturze w naszej szkole to 93%, w powiecie 83%,w województwie 80%, kraju 79%
✅Przyjdź do nas i dołącz do najlepszych!!!
🕹W naszej szkole możesz uczyć się matematyki na poziomie rozszerzonym na profilach:
▶️Medycznym
▶️Politechnicznym
▶️Geodezyjnym
▶️Informatycznym
▶️W klasie technologii wodorowych
Jeśli lubisz rywalizację,…matematykę i chcesz rozwijać umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych to możesz się sprawdzić podczas:
👉XXI Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji – nasi matematycy: Magdalena Piechowska z klasy 1 LOA zajęła II miejsce, Magdalena Szczęsny z klasy 1 LOB – III miejsce.
👉XXXVII Konkursu Matematycznego im. prof. J. Marszała – najlepsze wyniki uzyskali: Szymon Stachnio (1 LOA), Magdalena Piechowska (1 LOA) i Magdalena Szczęsny (1 LOB).
👉Europejskiego Konkursu Statystycznego – Anita Gumieniak i Emilia Kusiak z klasy 2LOA zajęły I miejsce w pierwszym etapie.
👉Projektu Erasmus + Colourful numbers.
Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą rekrutacyjną naszego liceum ↩️