Nowosarzyńska, licealna młodzież – co śmiało można ogłosić z niekłamaną satysfakcją…

Nowosarzyńska, licealna młodzież – co śmiało można ogłosić z niekłamaną satysfakcją…
Nowosarzyńska, licealna młodzież – co śmiało można ogłosić z niekłamaną satysfakcją…

Nowosarzyńska, licealna młodzież – co śmiało można ogłosić z niekłamaną satysfakcją – cały czas łaknie kultury jeśli nie najwyższych lotów, to przynajmniej z odrobiną oryginalnego polotu. Idąc pod prąd typowo przedświątecznego kinowego repertuaru, przejawiającego się w sformatowanych na jedno kopyto mikołajkowych melodramatach o pseudo komediowym zabarwieniu, nieco eksperymentalna w swoim personalnym składzie grupa kinomaniaków z pierwszej CLO i trzeciej ALO, wyraźnie przy tym sprzeciwiając się woli swoich wychowawców wychowanych na kinie moralnego niepokoju, niemal wymusiła na władzach nowosarzyńskiego liceum przyzwolenie na wyjazd do odległego miasta Rzeszowa na skądinąd skandaliczny kryminał, oparty na wątkach z twórczości wybitnej koneserki zbrodni Agathy Christie – „Na noże”.

 

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci