Nowe czytniki e-booków

Nowe czytniki e-booków
Nowe czytniki e-booków

W roku szkolnym 2023/2024 nasi uczniowie i nauczyciele byli wytypowani do sztafety kompetencji cyfrowych IT Fitness Test.
W badaniu każdy uczeń i nauczyciel mógł przetestować swoją znajomość Internetu, oprogramowania, aplikacji ułatwiających pracę na komputerze, mediów społecznościowych, a przede wszystkim cyberbezpieczeństwa.
Dzięki współpracy z Cyfrową Polską i Amazon otrzymaliśmy 35 czytników Kindle, które wzbogacą naszą bazę biblioteki. Już teraz nasi licealiści mogą wypożyczać czytniki na okres 1 semestru i mieć dostęp do wszystkich lektur w jednym urządzeniu. Dodatkowo dzięki współpracy z Biblioteką Publiczną w Nowej Sarzynie mogą korzystać z dostępu do nowości po wpisaniu kodu Legimi.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci