Nauka w cenie!

Nauka w cenie!
Nauka w cenie!

Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i w tym 20 lutego, nagrodzeni zostali uczniowie, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce. W uznaniu dla ich sukcesów przyznano stypendia ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Pana Andrzeja Rychla. Zostały one wręczone podczas obchodów Dnia Języka Ojczystego.
Stypendyści z pierwszych klas pytani o powód, dla którego wybrali I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie wskazują na profesjonalizm i pełne zaangażowanie nauczycieli. Zaś drugoklasiści mówią o dobrej atmosferze podczas zajęć oraz stworzeniu przestrzeni do dzielenia się doświadczeniami przez uczniów szkoły. Według nich takie podejście do nauczania wspiera proces nabywania i pogłębiania wiedzy oraz sprzyja osiąganiu sukcesów.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

 

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci