Nasi uczniowie w akcji „Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja!”

Nasi uczniowie w akcji „Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja!”
Nasi uczniowie w akcji „Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja!”

W minioną sobotę 24 uczniów naszej szkoły już po raz kolejny wzięło udział w akcji charytatywnej – „Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja!”.  We współpracy ze Stowarzyszeniem „Dobry Dom” młodzież przeprowadziła zbiórkę żywności dla potrzebujących z terenu Gminy Nowa Sarzyna. Uczniowie zbierali dary w trzech sklepach spożywczych. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom! Opiekun grupy – Dominika Małysa.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci