Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości
Narodowe Święto Niepodległości
📌1️⃣0️⃣ listopada cała społeczność szkolna I LO zebrała się dla Niepodległej. Profesorowie Andrzej Lada i Tomasz Pytko wspólnie z uczniami przygotowali pełny refleksji i zadumy montaż słowno –muzyczny upamiętniający 🇵🇱Narodowe Święto Niepodległości.🇵🇱
📣O godzinie 11.11 dyrekcja Zespołu Szkół w Nowej Sarzynie wspólnie z nauczycielami i uczniami odśpiewała uroczyście ,,Mazurka Dąbrowskiego”.
/fot. Magdalena Ćwikła i prof. Jacek Bystrzyński/
Obchody Narodowego Święta Niepodległości Obchody Narodowego Święta Niepodległości Obchody Narodowego Święta Niepodległości Obchody Narodowego Święta Niepodległości Obchody Narodowego Święta Niepodległości Obchody Narodowego Święta Niepodległości Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci