Mistrzowie Układu Okresowego Pierwiastków Chemicznych

Mistrzowie Układu Okresowego Pierwiastków Chemicznych
Mistrzowie Układu Okresowego Pierwiastków Chemicznych
Za nami pierwszy etap konkursu Mistrzowie Układu Okresowego Pierwiastków Chemicznych. W konkursie zorganizowanym przez nauczycieli chemii naszego liceum wzięli  udział uczniowie ośmiu szkół z gminy Nowa Sarzyna i gminy Leżajsk. Przygotowania do etapu finałowego trwają. Z niecierpliwością czekamy na plakaty konkursowe przygotowane przez reprezentacje poszczególnych szkół i etap finałowy.
E. Domańska

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci