Międzynarodowy Finał Intermarium

29 listopada 2019 w pałacu Dzieduszyckich w Zarzeczu odbył się Międzynarodowy Finał Intermarium, w którym wzięli udział młodzi znawcy tematyki Trójmorza z Polski, Słowacji, Węgier i Chorwacji. Nasza szkołę reprezentowali najlepsi:Tomasz Zebzda, Bartosz Piechowski, Maciej Wittich, Michał Zygmunt.
„Intermarium to wielkoformatowa gra planszowa”. Projekt jest realizowany przez Fundację Jagiellońską na terenie województwa podkarpackiego. Mechanika i zasady gry opierają się na symulacji. Jej uczestnicy przenoszą się w czasie do okresu 20-lecia międzywojennego, stając na czele europejskich krajów. Fabułę gry rozpoczyna moment zakończenia I Wojny Światowej – czas gdy wiele europejskich krajów (w tym Polska) odzyskało Niepodległość.