Magia teatru w I LO

Magia teatru w I LO
Magia teatru w I LO
🎭Magia teatru w I LO
👉Niedawno gościliśmy u nas aktora Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie Michała Chołkę, który od kilku miesięcy poprowadził warsztaty z naszą grupą teatralną. Było to kolejne spotkanie, tym razem już nie na platformie ZOOM.
👉Uczniowie od kwietnia 2020 r. uczestniczyli w próbach online, odgrywając różne scenki, interpretując teksty literackie, wcielając się w postaci bohaterów sztuki. Teraz przyszedł czas na improwizację i …zakończenie projektu.
👉Czekamy z niecierpliwością na efekt końcowy wielomiesięcznej pracy i jesteśmy dumni z tego, że nasi szkolni aktorzy znaleźli się w gronie nielicznych, którzy wzięli udział w programie „TEATR W SIECI/NATENCZAS”, realizowanym z inicjatywy samorządu województwa i Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
🤩Kto wie, czy kolejnymi działaniami Ewy, Marty, Magdy, Kamili, Gabriela czy Dawida nie będą decyzje o szkole aktorskiej?
👉I to wszystko u nas…😎🤩🎭
Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
Michał Chołka
LINK DO MATERIAŁU⬇️⬇️⬇️
https://rzeszow.tvp.pl/…/warsztaty-teatralne-teatr-w

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci