MAGDALENA ĆWIKŁA w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej

W ostatnim czasie odbyła 31. edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej „Kim jestem? Chrześcijańskie spojrzenie na człowieka” w roku szkolnym 2020/2021 w Archidiecezji Przemyskiej, do której przystąpiło 21 szkół średnich.
Etap szkolny Olimpiady został przeprowadzony 2 grudnia 2020 r.
Wzięło w nim udział 202 uczniów. Komisja Diecezjalna do udziału w etapie drugim (diecezjalnym) zakwalifikowała 40 olimpijczyków w tym MAGDALENĘ ĆWIKŁĘ uczennicę klasy 1a naszego Liceum.
Organizatorem Olimpiady był Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
Celem olimpiady było przedstawienie integralnej wizji człowieka w ujęciu teologii katolickiej.
Drugi, diecezjalny etap Olimpiady został przeprowadzony 2 marca 2021 r. w całej Polsce. W Archidiecezji Przemyskiej wzięło w nim udział 37 uczniów z 20 szkół średnich.
Gratulujemy Magdalenie poszerzenia swojej wiedzy z dziedziny teologii i wstąpienia do elitarnego grona „olimpijczyków”.