Kolejny projekt w naszej szkole

Kolejny projekt w naszej szkole
Kolejny projekt w naszej szkole
Szkoły Podstawowe w Sarzynie i Łętowni oraz Zespół Szkół w Nowej Sarzynie otrzymały środki w łącznej kwocie blisko 350 tysięcy złotych na realizację ciekawych, międzynarodowych projektów edukacyjnych. W dniu 24 września br. gościliśmy w Urzędzie Miasta i Gminy dyrektorów tych placówek, którzy opowiedzieli o realizowanych przedsięwzięciach. 👏👍👩‍🎓 Szczegóły na stronie: http://www.nowasarzyna.eu/…/art3424,miedzynarodowe…
ź: Facebook – Miasto i Gmina Nowa Sarzyna

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci