Klasa 1LOB w NORW w Nowej Sarzynie

Klasa 1LOB w NORW w Nowej Sarzynie
Klasa 1LOB w NORW w Nowej Sarzynie

Uczniowie z klasy 1LOB wraz z wychowawcą Natalią Słomiany oraz panią Magdaleną Kusy odwiedzili Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno- Wychowawczy w Nowej Sarzynie. Młodzież robiła kartki świąteczne, śpiewała kolędy oraz miała okazję zwiedzić placówkę i dowiedzieć się jak wygląda edukacja i rewalidacja dzieci w takim Ośrodku.

To była piękna lekcja dla Wszystkich. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i życzymy jeszcze raz Wesołych Świąt!

 

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci