I GMINNY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

22 maja 2018 w I Liceum Ogólnokształcącym odbył się I Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w którym udział brały szkoły z całej gminy Nowa Sarzyna. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach soliści i zespoły. Zgodnie z regulaminem konkursu, Jurorzy oceniający wykonawców brali pod uwagę:
● stronę muzyczną – dobór, opracowanie i stopień trudności wykonywanego utworu,
● poprawność językową
● ogólny wyraz artystyczny
● interpretacja
● muzykalność
● walory głosowe
Jury przyznało I, II, III miejsce w każdej kategorii.
Pierwsze miejsce w kategorii soliści zajął Jacek Piech wykonując piosenkę Impossible z repertuaru James Arthur. Natomiast w kategorii zespoły – zespół ze szkoły w Sarzynie Julia Czadowska i Aleksandra Wośko.
Pierwszych miejsc gratulujemy i mamy nadzieję że uczestnicy konkursu zaszczycą nas swoimi występami za rok.
Nagrody zostały ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna i Posła na Sejm Pana Jerzego Paula.
Fot. Jan Zybura