Geometryczna Gra Terenowa

Jak zamienić lekcję matematyki w ciekawą przygodę? Nasi nauczyciele przychodzą z odpowiedzią!
W piątek (11.06) w naszej szkole odbyła się Geometryczna Gra Terenowa, w ramach projektu „Geometrycznie – Logicznie”. Projekt został zgłoszony przez Stowarzyszenie Rozwoju Szkół „Prymus” i otrzymał dotację Fundacji mBanku.
Uczniowie ze wszystkich klas mieli okazję sprawdzić się w quizie. By rozwiązać zadania, musieli podążać zgodnie z mapą i za pomocą kodów QR skanować poprawne odpowiedzi. Aplikację gry terenowej przygotował tegoroczny maturzysta naszej szkoły Marcin Kondeusz.
Drużyny, które zajęły miejsca na podium i otrzymają atrakcyjne nagrody to:
• Kinga Florek i Amelia Misiak – 2LOD,
• Karolina Bełza i Karolina Zając – 1LOB,
• Aleksandra Cebula i Amelia Kołtun – 1LOA.
Serdecznie dziękujemy p. Dorocie Osipie za pokazanie, że królowa nauk może zachwycić.
Jak się bawiliśmy przy rozgrywkach matematycznych? Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.