Fotografia zapalnikiem wyobraźni

Fotografia zapalnikiem wyobraźni
Fotografia zapalnikiem wyobraźni
📸,,Fotografia zapalnikiem wyobraźni” to projekt Stowarzyszenia Rozwoju Szkół Prymus oraz I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie z programu rozwoju ekonomii społecznej NAWIGATOR II, w którym brali udział nasi uczniowie.
📣W piątek nastąpiło uroczyste wręczenie certyfikatów przez Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna – Andrzeja Rychla
i Prezesa Stowarzyszenia Rozwoju Szkół Prymus – Romana Michnę.
➡Warsztaty fotograficzne, prowadzone przez Wojciecha Paszka, wyzwoliły w uczestnikach skrywane pokłady wrażliwości i nieodpartą chęć do utrwalania rzeczywistości. Były zapalnikiem do dalszej pracy warsztatowej z uczniami ze szkół podstawowych.

😎🙃😉😊🤓

🥳

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci