⏩Przypominamy, co się działo
w I LO w Dniu Kropki😎
📣15 września to Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto kreatywności. Tego dnia uczniowie I LO spotykają się na szkolnym happeningu, by uczestniczyć w różnych zabawach, wykazać się swoimi mocnymi stronami i talentami.
🚨Tegoroczne spotkanie rozpoczęło się od przypomnienia genezy Dnia Kropki.
📢Następnie odbyło się kilka konkurencji przygotowanych przez organizatorów, w tym najważniejsza – tworzenie portretu opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Portrety, wykonane oczywiście za pomocą kropek, zostały ocenione przez komisję jak i samych licealistów, którzy oddawali swoje głosy za pomocą Instagrama.
🔀Młodzież wykazywała się również innymi talentami i kreatywnością, m. in. w definiowaniu kropki czy wyszukiwaniem związków frazeologicznych zawierających owe słowo.

💣Wszystkie zespoły

wspaniale

poradziły sobie z powierzonymi zadaniami. 🕵️Zwycięska klasa III a LO zdobyła największą liczbę punktów i została nagrodzona Talonem na „Dzień bez pytania”.

🙋Obchody Dnia Kropki połączone były z wyborami do Samorządu Uczniowskiego.
👍Podczas spotkania społeczności szkolnej zaprezentowali się kandydaci z poszczególnych klas.
👉W wyborach do SU wyłonione zostały następujące osoby:
👉Przewodniczący: Maciej Piątek
👉Zastępca przewodniczącego: Oliwier Stachula