Dzieciaki układają Happy Cube

😃Wakacje trwają, a my przypominamy, co się u nas działo w trakcie roku szkolnego…
🎯Dzieciaki układają Happy Cube
Radosne Sześciany to nie tylko ciekawa łamigłówka edukacyjna dla naszej młodzieży, ale również świetna zabawka intelektualna dla dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej. Maluchy rozwijały wyobraźnię geometryczną płaską i przestrzenną układając Happy Cube Junior oraz Happy Cube Original. Przedszkolaki ćwiczyły koncentrację, zmysł obserwacji, logikę myślenia oraz ogólną sprawność manualną rozwiązując dodatkowo graficzne zadania logiczne. Na zakończenie nauki poprzez zabawę z Happy Cube dzieci brały udział w konkursie układania Radosnych Sześcianów na czas. Wszystkim uczniom szkoły podstawowej i przedszkolakom gratulujemy wytrwałości. Sponsorem nagród – upominków było Stowarzyszenie Rozwoju Szkół „Prymus”. Łamigłówki zostały zakupione w ramach projektu „Geometrycznie –Logicznie” dofinansowanego przez Fundację mBanku.
/D.Osipa/