Drużyna I LO gościła u Burmistrza

Drużyna I LO gościła u Burmistrza
Drużyna I LO gościła u Burmistrza

W poniedziałek (18 września) Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie odwiedzili Piotr Stańko, Miłosz Krajza, Magdalena Piechowska, Magdalena Szczęsny i Magdalena Ćwikła, czyli drużyna z I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie, która zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Ekonomicznym dla Szkół Średnich „Sukces Na Bank”. Ich zmagania można było śledzić w TVP3 w trzech odcinkach, w których wykazali się sporą wiedzą z ekonomii i dzielnie walczyli w finale. Uczniom towarzyszył opiekun Grzegorz Wasiuta, dyrektor szkoły Andrzej Kusiak oraz prezes Stowarzyszenia Rozwoju Szkół „Prymus” Roman Michna. Gratulacje i nagrody wręczył uczniom burmistrz Andrzej Rychel.

 

foto. – UMIG

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci