Czujesz chemię do… chemii?

Czujesz chemię do… chemii? Myślisz o podjęciu studiów na wydziale chemicznym? Chcesz, żeby doceniano twój rozwój i osiągnięcia?👩🔬👨🔬🧪💚
Wybierz klasę pod patronatem CIECH o profilu politechnicznym w I LO w Nowej Sarzynie.
Dzięki współpracy z CIECH Sarzyna S.A. i Politechniką Rzeszowską oraz przy wsparciu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna czekają na ciebie:
• nowoczesna pracownia chemiczna,
• wykwalifikowana kadra pedagogiczna,
• warsztaty edukacyjne w laboratorium spółki,
• zajęcia dodatkowe w dziedzinie chemii oraz kursy przygotowawcze do matury, realizowane we współpracy z Politechniką Rzeszowską,
• lekcje chemii z ekspertami CIECH SARZYNA,
• program „Łączy nas chemia”,
• nagroda roczna przygotowana przez Spółkę dla najlepszego ucznia.
Absolwenci klasy chemicznej będą mieli pierwszeństwo przy zatrudnieniu w zakładach Grupy CIECH.

CIECH to międzynarodowa, rozwijająca się grupa chemiczna z silną pozycją na rynkach europejskich i globalnych oraz stabilnym inwestorem strategicznym. Firma eksportuje swoje produkty – m.in. sodę kalcynowaną, sodę oczyszczoną, sól, środki ochrony roślin, żywice, pianki poliuretanowe oraz krzemiany i opakowania szklane – do ponad 100 krajów całego świata. CIECH wytwarza produkty o najwyższej, światowej jakości, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.ciechgroup.com.
#jedynatakaszkola #ciechsarzyna #liceumnowasarzyna #gminanowasarzyna