Czas na Start Up!

‼Czas na Start Up!
👍31 maja I LO w Nowej Sarzynie zorganizowało dla ósmoklasistów I Turniej Gry Ekonomicznej Czas na Start Up!
👉Rozgrywki odbywały się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Pana Andrzeja Rychla oraz Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Jerzego Paula.
🏆Zwycięzcą turnieju została drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sarzynie. Na zwycięzców czekały cenne nagrody.🎧🎧🎧🎧🎧
👉Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów: Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Pana Andrzeja Rychla, Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Jerzego Paula oraz Pana Dariusza Kręcidło z firmy Rawiola za ufundowanie posiłków dla uczestników.
👉Ósmoklasiści, z Woli Zarczyckiej, Tarnogóry, Sarzyny, Brzózy Królewskiej, Jelnej, Huciska, Nowej Sarzyny, Łętowni i Majdanu Łętowskiego, dziękujemy, że byliście!👏👏👏👏👏👏
❗Szkolnym koordynatorem projektu był pan Grzegorz Wasiuta oraz pani Natalia Słomiany
/G. Wasiuta/
/foto. W. Wolska/