Czas na Start Up!

6 czerwca I LO w Nowej Sarzynie zorganizowało dla ósmoklasistów II Turniej Gry Ekonomicznej Czas na Start Up!
Rozgrywki odbywały się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Pana Andrzeja Rychla oraz Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Jerzego Paula.
Zwycięzcą turnieju została drużyna z Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej. Na zwycięzców czekały cenne nagrody.
Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów: Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Pana Andrzeja Rychla, Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Jerzego Paula, Pani Eweliny Kręcidło z pizzerii Rawiola oraz Pani Annie Paszek z cukierni KarmeLove za ufundowanie posiłków dla uczestników turnieju.
Ósmoklasiści, z Woli Zarczyckiej, Tarnogóry, Sarzyny, Brzózy Królewskiej, Przychojca, Jelnej, Nowej Sarzyny, Łętowni dziękujemy za waszą obecność!
Szkolnym koordynatorem projektu był pan Grzegorz Wasiuta oraz pani Dominika Małysa
/G. Wasiuta/
/foto. M. Ćwikła/