Ćwiczymy logiczne myślenie z łamigłówkami Happy Cube

👉Ćwiczymy logiczne myślenie z łamigłówkami Happy Cube
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie biorą udział w nietypowej formie rozwijania myślenia logicznego, jaką jest rozwiązywanie łamigłówek edukacyjnych Happy Cube. Młodzież, układając sześciany oraz inne przestrzenne kształty , ćwiczy wytrwałość, cierpliwość, spostrzegawczość, wyobraźnię przestrzenną i logiczne myślenie. Happy Cube to jedne z najbardziej zaskakujących i budzących olbrzymie zdziwienie łamigłówek powtarzalnych, dostarczających sporej dawki adrenaliny. Rozwiązując je, nie sposób zapamiętać kolejnych ruchów i każda następna próba jest takim samym wyzwaniem. Dopiero dłuższy trening daje efekty. Nasi uczniowie świetnie sobie radzą z tym trudnym zadaniem geometrycznym.
Łamigłówki edukacyjne zostały zakupione przez Stowarzyszenie Prymus w ramach projektu „Geometrycznie – Logicznie”, który otrzymał dotację Fundacji mBanku.