Bezpieczne wakacje 2018

Bezpieczne wakacje 2018
Bezpieczne wakacje 2018

W środę 13 czerwca gościliśmy w szkole pana Marka Piechutę ze Stowarzyszenia „Dobry Dom”. Pan Marek opowiadał o ważnym, zwłaszcza przed wakacjami, temacie bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Mówił o tym jak łatwo przez nieostrożność, brak rozwagi czy brawurę stracić sprawność i zdrowie. Dzieląc się własnymi, przejmującymi doświadczeniami starał się pokazać, jak ważne są wyobraźnia i przewidywanie konsekwencji własnych zachowań. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się, jakie sytuacje sprzyjają ryzyku utraty sprawności (podczas wypoczynku czy na drogach), jak w razie potrzeby udzielać pierwszej pomocy. Przed nami wakacje – niech będą czasem radości i wypoczynku – ale niech nie zwalniają nas z myślenia…

 

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci