Amelka Kołtun- uczennica 1 LOA finalistką XXXVI Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

🎯Amelka Kołtun- uczennica 1 LOA
finalistką XXXVI Konkursu Matematycznego
im. prof. Jana Marszała🏆🙂👏
👉29 stycznia 2021r. w naszej szkole odbył się XXXVI Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała.
👉Organizatorem konkursu jest

I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie
👍Konkurs jest objęty patronatem

Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

,

Starostwo Powiatowe w Łańcucie – Powiat Łańcucki

oraz honorowym patronatem Stowarzyszenia

Dolina Lotnicza

.

👉Ze względu na pandemię konkurs odbył się w zmienionej jednoetapowej formule. Prace naszych uczniów zostały wysłane do organizatora, który wyłonił zwycięzców spośród najlepszych prac nadesłanych z całego podkarpacia.
👉Miło nam poinformować, że uczennica klasy pierwszej
Amelia Kołtun znalazła się wśród najlepszych matematyków w całym województwie i uzyskała tytuł finalistki tegorocznego XXXVI Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała.
🏅Uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji odbędzie się 27 kwietnia w I LO w Łańcucie.
Opiekunem Amelki jest profesor Dorota Osipa.👩‍🏫
Gratulujemy sukcesu!!!👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏