157 rocznica Powstania Styczniowego w Kobylich Górach koło Tarnogóry w Gminie Nowa Sarzyna

W 157 rocznicę Powstania Styczniowego w Kobylich Górach koło Tarnogóry w Gminie Nowa Sarzyna odbyło się uroczyste poświęcenie krzyża przy pomniku ku czci bohaterskich powstańców. Nasi uczniowie w mundurach harcerskich: Agata, Natalia i Julia wraz z Posłem RP Jerzym Paulem złożyli wieniec i znicze wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Tarnogóry. Kolejny rok z rzędu jako I LO w Nowej Sarzynie dbamy o pamięć miejsc i wydarzeń historycznych w naszym regionie.
Fot. Janusz Motyka
#powstaniestyczniowe #szkołapamięta #kobylegóry #stowarzyszenieprzyjaciółtarnogóry #liceumnowasarzyna #liceum #jedynatakaszkola #tarnogóra #nowasarzyna #szkołazhistorią