Znamy wyniki matur!

Znamy wyniki matur!
Znamy wyniki matur!
Wszystko jasne! Znamy wyniki matur 📣📣📣📣
To był trudny 🤯, dotąd niespotykany rok – pandemia 🦠, nauka zdalna 💻, nauka hybrydowa 👩‍🏫, wiele różnych decyzji na temat nauczania. Maturę jednak napisać ✍️ trzeba było. I co się okazuje? Wyniki egzaminu dojrzałości w naszej szkole są więcej niż przyzwoite. Nie wierzycie? Już spieszymy ze statystyką!
➡️ najwyższe wyniki matury w 2021 roku z rozszerzeń uzyskały przedmioty: informatyka rozszerzona – 80%! Niewiele mniej, bo 69% osiągnął język angielski rozszerzony oraz język polski rozszerzony 66%. Są to wyniki dużo wyższe od średniej powiatu leżajskiego, województwa podkarpackiego czy kraju.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci