Złote Szkoły NBP – debata szkolna

Złote Szkoły NBP – debata szkolna
Złote Szkoły NBP – debata szkolna

Finałem wszystkich przedsięwzięć organizowanych w ramach programu „Złote Szkoły NBP” była debata szkolna pod tytułem: „Inflacja wyzwaniem dla Banku Centralnego”. Uczestnikami debaty była nasz Drużyna Ambasadorów NBP. Zaś prowadzącymi koordynatorzy projektu Pani Dominika Małysa i Pan Grzegorz Wasiuta. Debata została poprzedzona prelekcją przeprowadzoną przez Pana Grzegorza Wasiutę. Uczniowie naszego liceum mieli możliwość aktywnego udziału w debacie zadając pytania naszym ambasadorom. Teraz z niecierpliwością czekamy na ocenę naszych zajęć, z których to materiały zostały wysłane do NBP. Wnet przyjdzie czas na podsumowanie. Udział w Projekcie był wspaniałą nauką i doświadczeniem zarówno dla nas – nauczycieli opiekunów Projektu jak i dla uczniów należących do Drużyny Ambasadorów. Była to nasza pierwsza przygoda ze ,,Złotymi Szkołami NBP” i już dziś wiemy, że jeśli pojawi się następna edycja to z pewnością weźmiemy w niej udział

Grzegorz Wasiuta

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci