Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na pokazy z programowania i robotyki przeprowadzone przez Pana Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1 w Nowej Sarzynie Macieja Polańskiego.

Pokazy odbędą się 11.06.2017 r. podczas organizowanego przez Miasto i Gminę Nowa Sarzyna oraz CIECH Sarzyna S.A Dnia Dziecka w Nowej Sarzynie o godzinie 17.00 w jednym z namiotów na płycie głównej stadionu MZKS Unia Nowa Sarzyna.

Podczas pokazów chętni będą mieli możliwość zbudowania własnego robota oraz zapoznania się z podstawowymi zagadnieniami dotyczącej robotyki edukacyjnej.

Uczestnicy pokazów będą mieli możliwość zapisania się na warsztaty z robotyki edukacyjnej, które odbędą się w późniejszym terminie.

Serdecznie zapraszamy!!!