Zaproszenie na I Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

Zaproszenie na I Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.
Zaproszenie na I Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

I Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w I Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Sarzynie 
pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.

Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie oraz nauczyciele języków obcych, zapraszają na I Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, który odbędzie się w auli w siedzibie szkoły w dniu 22 maja 2018 roku o godz. 9.30.

Konkurs ma na celu umożliwienie młodzieży zaprezentowanie swoich talentów 
i zainteresowań. Młodzież będzie oceniana w dwóch kategoriach wiekowych: VII klasy szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum. W każdej kategorii nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca. Laureaci otrzymają cenne nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

            Serdecznie zapraszamy


REGULAMIN_PIOSENKI_W_LO

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci