Zakończenie szkoły średniej klas maturalnych

Zakończenie szkoły średniej klas maturalnych
Zakończenie szkoły średniej klas maturalnych
27 kwietnia 2023r. miało miejsce uroczyste zakończenie szkoły średniej przez uczniów klas maturalnych: 4LOB oraz 4LOD.
Jest już naszą tradycją, że uroczystość ta przygotowana jest przez klasy młodsze, w tym roku klasy 3LOA i 3LOB wraz z wychowawczyniami: p. Dorotą Kołtun oraz p. Weroniką Niedbałą. Akademia była podzielona na dwie części, pierwsza – oficjalna, podczas której zostały rozdane świadectwa i dyplomy za zaangażowanie w życie szkoły. W drugiej części wysłuchaliśmy wierszy oraz życzeń skierowanych do naszych maturzystów. Zwieńczeniem całego wieczoru była dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Szkolny. Był to zdecydowanie wieczór pełen wrażeń, wzruszeń i podsumowań naszych czterech lat w liceum.
(K. Wróbel, M. Piech)

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci