Zakończenie pierwszego semestru roku szkolnego 2018\2019

Zakończenie pierwszego semestru roku szkolnego 2018\2019
Zakończenie pierwszego semestru roku szkolnego 2018\2019

Wczoraj zakończyliśmy pierwszy semestr roku szkolnego 2018\2019. Był to okres ciężkiej pracy, który postanowiliśmy w sposób szczególny uczcić, spędzając całą noc w szkole. Oglądaliśmy filmy, uczyliśmy się śpiewać (karaoke) tańczyć oraz gotować z wykorzystaniem kuchenki mikrofalowej. Jak wygląda dziewięć godzin spędzonych w szkole, zobaczcie sami 🙂

#jedynatakaszkola #ciechzone #ścianka #pidżamaparty

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci