Zajęcia online z Turcji!!!

Zajęcia online z Turcji!!!
Zajęcia online z Turcji!!!
🇹🇷 Zajęcia online z Turcji!!!
‼15 i 16 grudnia grupa składająca się z uczniów klas 3 B i D na lekcji języka angielskiego rozszerzonego miała okazję uczestniczyć w zajęciach online prowadzonych przez wykładowcę Uniwersytetu w Istambule pana Daniela Aide Okun. 🇵🇱 🇹🇷
👉Tematem spotkania były różnice między Turcją a Polską. 🇵🇱 🇹🇷
👉Młodzież z obydwu krajów przygotowała prezentację na temat kultury, edukacji, transportu, jedzenia i wielu innych aspektów dotyczących naszych kultur.
🤓Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy, ale przede wszystkim posługiwaliśmy się językiem angielskim, co dla nas było najbardziej istotne. Jesteśmy pewni, że to nie jest nasze ostatnie spotkanie. Następne już w lutym. Dziękujemy jeszcze raz.👏
/K.Wróbel/
On 15th and 16th of December our extended English class from grade 3 B and D had a chance to attend an online meeting with Turkey, conducted by Mr Daniels Aide Okun and his students.
The meeting was a cultural introduction and a discussion on similarities and differences of our cultures. We considered food, traditional clothes, birthdays, transport, educational system, holidays and seasons of the year. These areas were dscussed together via questions.
We found out many interesting things about Turkey and described our Polish culture as well. The students had a chance to communicate in English which was the most important aspect for us.
We are looking forward to many more meetings ahead. Thank you Daniels and the students. It was awesome😊

/K.Wróbel/

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci