Z wizytą na Wydziale Chemicznym  Politechniki Rzeszowskiej

Z wizytą na Wydziale Chemicznym  Politechniki Rzeszowskiej
Z wizytą na Wydziale Chemicznym  Politechniki Rzeszowskiej

Uczniowie klas pierwszych uczęszczający na lekcje z rozszerzonej chemii uczestniczyli w piątek, 20 października w zajęciach laboratoryjnych. Zajęcia odbywały się w laboratorium Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej w ramach Politechnicznej Sieci „Via Carpatia”. Uczestnicy zajęć zapoznali się z procesem powstawania wody gazowanej. Przeprowadzali doświadczenia z wykorzystaniem aparatury niedostępnej w codziennej praktyce szkolnej. Udział w zajęciach  pozwolił uczniom poznać bliżej funkcjonowanie profesjonalnego laboratorium i był dla nich ciekawym doświadczeniem.

E. Domańska

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci