Wydanie świadectw klasy maturalnej

Wydanie świadectw klasy maturalnej
Wydanie świadectw klasy maturalnej

Trochę w innym wydaniu niż zawsze, ale za to w maseczce i rękawiczkach. Świadectwa naszej klasy maturalnej wydane z zachowaniem wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej. I Klasa 3LO #jedynatakaszkola przechodzi do historii.😉🏫🎉 Miasto i Gmina Nowa Sarzyna znowu ma swoich absolwentów. To szczególny dzień dla ludzi dobrej woli, którzy z uporem i konsekwencją postanowili tutaj stworzyć I I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie. DZIĘKUJEMY WAM WSZYSTKIM!🤗💪👍👏👏

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci