Wizyta w Przedszkolu Samorządowym Niezapominajka

Wizyta w Przedszkolu Samorządowym Niezapominajka
Wizyta w Przedszkolu Samorządowym Niezapominajka

Dzisiaj uczniowie nowosarzyńskiego Liceum odwiedzili najmłodszych w Przedszkolu Samorządowym Niezapominajka. Grupa teatralna (na razie bez nazwy), która spotyka się co poniedziałek na zajęciach pozalekcyjnych z Panią Iwoną Dmitrowską zaprezentowała przedstawienie pod nazwą „Bajkowy ambaras”. Dodatkowo uczniowie klas II czytali dzieciom „Franklina” i zachęcali do zostania czytelnikiem już od najmłodszych lat. Dodajmy, że licealiści działali w ramach akcji „czytaj.pl”. Dzisiejsze wydarzenie nie było jednorazowym wybrykiem, bo już wkrótce nasi aktorzy planują kolejne odwiedziny w innych placówkach.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci