Wizyta na wystawie w Sejmie RP

Wizyta na wystawie w Sejmie RP
Wizyta na wystawie w Sejmie RP

W ubiegłym tygodniu delegacja z naszej szkoły udała się do Warszawy wraz z Flisakami z Ulanowa, Turkami z Grodziska i wikliniarzami z naszej gminy na otwarcie wystawy w Sejmie RP. Poza promocją ginących zawodów mieliśmy czas na zwiedzanie sejmu, pałacu prezydenckiego oraz zabytkowej zabudowy Krakowskiego Przedmieścia. Największą niespodzianką było spotkanie z Pierwszą Damą – Agatą Kornhauser-Duda. Uczniowie mieli możliwość podczas 15 minutowego spotkania porozmawiać o naszej szkole i zaprosić do odwiedzenia Nowej Sarzyny.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci