Warsztaty wodorowe w Poznaniu

Warsztaty wodorowe w Poznaniu
Warsztaty wodorowe w Poznaniu
Warsztaty wodorowe profilu technologii wodorowych w Poznaniu.
Wczoraj poświęciliśmy cały dzień na transport i zwiedzanie dwóch miast: Łodzi i Poznania. Nie jest możliwe zobaczenie wszystkiego, co chcielibyśmy w ciągu jednego dnia, więc skupiliśmy się na Starym Mieście oraz obiektach, które dostały nową duszę w ramach rewitalizacji i modernizacji. W Łodzi przeszliśmy ul. Piotrkowską a następnie, zajrzeliśmy do Manufaktury. W Poznaniu po zakwaterowaniu w MoonHostel zwiedzaliśmy rynek, a później centrum handlu i sztuki Stary Browar.
Dzień 2 na targach H2Poland w Poznaniu.
Dzisiaj dzień rozpoczęliśmy intensywnie od zajęć praktycznych na Wystawa Wodorowa. Uczniowie z pomocą pracowników naukowych wykonywali doświadczenia oraz zdobywali wiedzę o wykorzystani wodoru w życiu codziennym. Następnie udali się na Międzynarodowe Targi Poznańskie, aby wziąć udział w wykładach i spotkaniach firm i instytucji zajmujących się wytwarzaniem, przesyłaniem i wykorzystaniem wodoru. Z ogromnym zapasem zdobytej wiedzy udali się na popołudniowy obiad i wieczorne zwiedzanie miasta. Dzisiejsze punty na mapie to: Brama Poznania i Ostrów Tumski.
Warsztaty wodorowe Dzień 3
Dzisiaj od rana braliśmy udział w wykładach oraz spotkaniach z instytucjami i firmami działającymi w branży H2. Na początku wysłuchaliśmy debaty z udziałem m.in. Emilii Makarewicz na temat „Jak skutecznie sfinansować transformację wodorową?”. Później pod opieką pracowników Polenergii odwiedziliśmy stoiska firm, które biorą aktywny udział w budowie i projektowaniu instalacji do produkcji, sprężania, magazynowania i dystrybucji zielonego wodoru w oparciu o proces elektrolizy w Elektrociepłowni POLENERGIA Nowa Sarzyna. Odwiedziliśmy także stoiska, które projektują i produkują pojazdy wodorowe. Na koniec dnia odwiedziliśmy Poznańskie Koziołki. Po trzech dniach pełnych poznawania wiedzy i zwiedzania stolicy Wielkopolski wracamy na Podkarpacie.
Pełna galeria => tutaj

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci