Warsztaty weekendowe – wyjazd na Kongres 590

Warsztaty weekendowe – wyjazd na Kongres 590
Warsztaty weekendowe – wyjazd na Kongres 590

W dniach 16-17 Listopada delegacja naszej szkoły w liczbie 3 uczennic bierze udział w warsztatach weekendowych organizowanych przez Fundację Jagiellońska. Pierwszego dnia wraz z grupą uczniów z innych szkół jadą do Jasionki na Kongres 590 – najważniejsze wydarzenie gospodarcze Podkarpacia. Tam mają okazję wysłuchać różnych ciekawych paneli. Z Jasionki wyjeżdżają do Łańckiego Zamku na projekcję filmu ,,Lokis”. Drugiego dnia w Sali Balowej Kasyna Urzędniczego Muzeum Zamku w Łańcucie biorą udział w finale gry Intermarium. Rozgrywka została poprzedzona spotkaniem z konsulami Węgier i Republiki Słowackiej, którzy przybliżyli słowacką i węgierską perspektywę na 1918 rok.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci