Warsztaty Fundacji Jagielońskiej

Warsztaty Fundacji Jagielońskiej
Warsztaty Fundacji Jagielońskiej

W dniach 17-18 Grudnia 7 delegatów naszej szkoły wzięło udział w warsztatach organizowanych przez Fundacje Jagiellońską tym razem w Przemyślu.

Pierwszego dnia zaraz po przybyciu na miejsce nasi uczniowie wraz z delegatami innych szkół zwiedzali Przemyśl. Wybrali się również na Zamek do Teatru Fredrum i poznali jego historię. W zamkowej kawiarnii mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu dotyczącym Arcybiskupa Ignacego Tokarczuka, które poprowadził Pan Jan Musiał – Senator RP pierwszych kadencji odrodzonego Senatu, były wojewoda przemyski, współpracownik Arcybiskupa Tokarczuka. Na zakończenie dnia o godzinie 19:00 w Katedrze Przemyskiej wysłuchali koncertu dedykowanego pamięci Metropolity Przemyskiego Ignacego Tokarczuka. Drugiego dnia wybrali się do Muzeum Ziemii Przemyskiej. Tam obejrzeli różne ekspozycje oraz spotkali się z Dyrektorem Muzeum. Ostatnią atrakcją był wyjazd do Krasiczyna i zwiedzanie tamtejszego Zamku. Uczniowie spędzili 2 bardzo intensywne dni, podczas których nauczyli się paru nowych rzeczy i zawarli nowe znajomości.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci