Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie biorą udział w czwartej edycji Europejskiego Konkursu Statystycznego

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie biorą udział w czwartej edycji Europejskiego Konkursu Statystycznego
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie biorą udział w czwartej edycji Europejskiego Konkursu Statystycznego
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie biorą udział w czwartej edycji Europejskiego Konkursu Statystycznego, który w tym roku jest organizowany w 16 europejskich krajach. Celem tego Konkursu jest podniesienie świadomości młodych obywateli Europy na temat wartości i znaczenia oficjalnych statystyk dla społeczeństwa, a także promowanie pracy zespołowej i współpracy między uczniami. Konkurs ma charakter zespołowy i składa się z części krajowej i części europejskiej. Część krajowa odbywa się w dwóch językach: po polsku i częściowo po angielsku i składa się z dwóch etapów.
Miło nam poinformować, że zespół uczennic naszej szkoły: Amelia Kołtun, Emilia Kusiak i Anita Gumieniak pod opieką nauczycielki matematyki pani Doroty Osipy znalazł się wśród 34 najlepszych drużyn z Polski i przeszedł do drugiego etapu krajowego Europejskiego Konkursu Statystycznego. Wszystkim uczestnikom zmagań statystycznych gratulujemy, a dziewczynom życzymy powodzenia.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci