Uczennica naszej szkoły Natalia Muskus z klasy 1 LOB startuje w plebiscycie sportowym: Sportowiec Junior Roku – Dziewczęta.

Uczennica naszej szkoły Natalia Muskus z klasy 1 LOB startuje w plebiscycie sportowym: Sportowiec Junior Roku – Dziewczęta.
Uczennica naszej szkoły Natalia Muskus z klasy 1 LOB startuje w plebiscycie sportowym: Sportowiec Junior Roku – Dziewczęta.

Uczennica naszej szkoły Natalia Muskus z klasy 1 LOB startuje w plebiscycie sportowym: Sportowiec Junior Roku – Dziewczęta. Bardzo nas cieszy ten fakt i dlatego głosujemy na Natalię!!! 🎯👏💪🚴‍♀️❤️

https://nowiny24.pl/p/kandydat/natalia-muskus%2C1111781/…

Sukcesy Natalii:
III miejsce w VI wyścigu kolarskim MTB o Puchar Burmistrza Gminy Tuchów, II miejsce w „XXXIX Memoriale Kolarskim im. Józefa Klocka” start wspólny, V miejsce w pucharze Polski w kolarstwie szosowym start wspólny, III miejsce w pucharze Polski w kolarstwie szosowym jazda na czas, VI miejsce w kolarstwie górskim MTB XCO-Lubuskie, V miejsce w pucharze Polski MTB, I miejsce w mistrzostwach Polski jeździe drużynowej na czas, II miejsce w mistrzostwach Polski w jeździe dwójkami na czas, III miejsce w kryterium ulicznym „II memoriał Kazimierza Kowalczyka”, VI miejsce ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym kat.b, III miejsce w pucharze Polski w kolarstwie przełajowym.

 

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci