Turniej „Czas na start-up”

Turniej „Czas na start-up”
Turniej „Czas na start-up”

Turniej „Czas na start-up”
19 listopada 2019 roku w Hotelu Alabaster w Rzeszowie odbyły się wojewódzkie rozgrywki Turnieju Gry Planszowej „Czas na start-up” realizowanych w ramach „Lekcji z funduszami europejskimi” z programu Polska Wschodnia. Do współzawodnictwa stanęło 52 czteroosobowych drużyn, reprezentujących 26 szkół województwa podkarpackiego. Rozegrano dwie rundy, w których zmierzyły się pary drużynowe różnych szkół. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny pod opieką Pana Grzegorza Wasiuty. W skład których wchodziły Zespół I: Jędrzejewska Nikola, Sajdłowska Julia, Sawicka Natalia, Siuzdak Wiktoria oraz Zespół II: Kamiński Dawid, Młynarska Patrycja, Wziątka Karolina, Zygmunt Michał.

 

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci