Teatr im. W. Siemaszkowej w naszej szkole. Kim jest bohater?

Teatr im. W. Siemaszkowej w naszej szkole. Kim jest bohater?
Teatr im. W. Siemaszkowej w naszej szkole. Kim jest bohater?

Teatr im. W. Siemaszkowej w naszej szkole. Kim jest bohater? Kogo można nazwać „ludzkim”? Czy dom może być niepodległy? „Sprawiedliwi. Historia rodziny Ulmów” to spektakl, który zahipnotyzował naszych Gości oraz naszych Uczniów. Dziękujemy Teatrowi im. W. Siemaszkowej za przybycie do I LO w Nowej Sarzynie, Ośrodkowi Kultury za udostępnienie sali i Wam Wszystkim Widzom za przybycie na ważną lekcję pamięci o SPRAWIEDLIWYCH👀🎭👏    

       

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci