Święto języków obcych

Święto języków obcych
Święto języków obcych
Miniony piątek był w naszej szkole prawdziwym świętem języków obcych. Cała społeczność szkoły wzięła udział w Kreatywnych Warsztatach Języków Obcych przygotowanych przez nauczycieli języków obcych i Samorząd Szkolny z #jedynejtakiejszkoly.
Różnorodność zadań do wykonania dała szansę wykazać się każdemu: walczyliśmy o wolność w escape roomie, tworzyliśmy koszulki, rozwiązywaliśmy quizy, rozszyfrowywaliśmy pochodzenie słów oraz sprawdziliśmy naszą znajomość flag.
Nie zabrakło pyszności z różnych regionów Europy oraz obcojęzycznej muzyki.
Już nie pierwszy raz przekonaliśmy się, że kiedy nauce towarzyszą emocje i radość, to i wiedza szybciej się przyswaja i na dłużej zostaje z nami.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci